Mandala Bohemia franšíza

Nastartujte hvězdnou mandalovou kariéru v České republice!

Jedinečné know-how pro založení úspěšného umělecko-řemeslného podnikání se specializací na osobní mandaly.

Obliba mandalové tvorby ve světě roste a na českém trhu má slušný komerční úspěch. Na osobních mandalách je možné vydělat 1 000 000 Kč a více ročně bez investic do reklamy. Základem je obvyklý online marketing a dobře zavedené sociální sítě a jejich obsluha.

 Co je mandala?

Mandala je kulatý obraz, který účinně působí proti stresu, pomáhá člověku zlepšit koncentraci a kreativitu. Kromě vědecky prokázaných funkcí má mandala také pozitivní terapeutické účinky, na které upozornil již před 100 lety slavný švýcarský psychiatr Carl Gustav Jung ve své studii „Mandaly – obrazy z nevědomí“.

 Co je osobní mandala?

Osobní mandaly jsou speciální kulaté umělecké obrazy, které jsou vytvořeny dle data narození, takže jsou šité na míru konkrétní osobě. Barevné a tvarové ladění mandaly je ve své organické posloupnosti specificky nastaveno pro konkrétní osobnost a působí harmonicky a podpůrně v duchovním, duševním i fyzickém rozměru života.

Osobní mandala je exkluzivní personalizovaný produkt – umělecký obraz, ke kterému může klient navázat osobnější vztah. Personalizované produkty, stejně jako personalizovaná reklama na sociálních sítích, patří k moderním trendům současného marketingu, takže mandala je produkt, který má velký potenciál prosadit se kdekoli na světě a snadno proniknout do různých kulturních kontextů. Mandala Bohemia by se tak mohla stát globální značkou. Ceny podobných ručně vyráběných výrobků /jako jsou mandaly/ v sousedním Německu nebo USA jsou 3 až 5krát vyšší než v České republice nebo na Slovensku.

Využití osobní mandaly:

unikátní dárek k narozeninám ● interiérový design ● výtvarné umění ● energetické posílení prostoru ● programování prostoru ● osobní seberozvoj ● terapeutické využití ● life coaching ● reklamní design, logo, firemní identita ● a další…

Partnerské a rodinné mandaly

Jedinečné know-how zahrnuje také tvorbu partnerských a rodinných mandal, které jsou vytvářeny podle dat narození obou partnerů nebo celé rodiny. V partnerské mandale jsou energie obou partnerů vyjádřeny barvami (barevnými frekvencemi), které jsou v mandale propojeny tak, aby vytvářely harmonické rezonance, a tím působily harmonicky na partnerský vztah. V rodinné mandale jsou pomocí barev a symbolů vyjádřeny energie všech členů rodiny, otce – matky a dětí. Rodinná mandala sjednocuje energie všech členů rodiny, vede jednotlivé členy rodiny ke spolupráci a k překonání společných disharmonických momentů. Zároveň plní i ochrannou funkci. Rodinná mandala má potenciál stát se moderním rodinným erbem.

Firemní mandaly

Velký potenciál má také vytváření firemních mandal, které se vytvářejí podle data založení společnosti (zakládací listina nebo zápis do obchodního rejstříku) a předmětu podnikání. Podnikové mandaly jsou v poslední době stále oblíbenější. Vyvinuli jsme také speciální formy mandalových teambuildingů a eventů pro firmy, které mohou být významným zdrojem příjmů. Ty také spadají pod celé know-how, můžeme vás odborně vyškolit, abyste tyto formy mohli používat ve svém „mandalovém“ podnikání.

Mandala a funkce ochrany prostoru

Mandala je harmonický kruhový obraz, který působí v prostoru na různých úrovních. V první chvíli upoutá pozornost diváka, díky čemuž je divák mentálně eliminován. Co to znamená? Pokud divák prochází kolem mandaly s negativním myšlenkovým obsahem ve svém mentálním poli, mandala upoutá jeho pozornost a jeho mentální bioinformační pole se nenásilně harmonizuje. Uvolňuje se negativní energie, která obvykle doprovází negativní myšlenkové obsahy, uvolňuje se duševní napětí. Mandala tak chrání prostor, očišťuje ho a zvyšuje jeho vibrace. Větší mandala má větší prostorový dosah. Využití této harmonizující funkce lze skvěle uplatnit ve firemních, obchodních a veřejných prostorách nebo ve vstupních prostorách soukromého objektu.

Unikátní know-how

V roce 2004 vytvořil Lubomír Slejzák unikátní know-how pro tvorbu osobních mandal podle data narození, které prošlo mnohaletým vývojem a testováním. Dnes má osobní, partnerskou nebo rodinnou mandalu více než 3600 lidí na všech kontinentech. Většina klientů je samozřejmě ze Slovenska. Unikátní know-how vychází z tradiční čínské filozofie 5 prvků a astrologie v kombinaci s univerzálními znalostmi metafyziky mandal. Dnes již díky našemu soukromému vědeckému ověření víme, že jedinečné know-how použité při tvorbě osobních mandal má harmonické účinky na lidskou psychiku a podporuje zdravý růst a vitalitu buněk lidského těla.

O tomto unikátním know-how vznikl v roce 2019 e-book s názvem Unikátní barevný kód, který se osvědčil jako vynikající online marketingový nástroj. Ľubomír Slejzák plánuje v blízké budoucnosti pokračování tohoto úspěšného e-booku a jeho vydání v knižní podobě (počítáme s překladem do češtiny).

Osobní školení

Mgr. Ľubomír Slejzák za vámi osobně přijede na 3 dni, během kterých vám předá veškeré unikátní know-how spojené s tvorbou mandal a jejich jedinečným designem. Další poradenství a servis bude probíhat formou pravidelných online schůzek nebo v případě potřeby také osobně. Zvládnutí celého procesu tvorby mandal na požadované technické úrovni, zprovoznění webových stránek, sociálních sítí a online marketingu lze za předpokladu intenzivního učení zvládnout během 3 měsíců. Díky našim zkušenostem dokážeme věci urychlit na maximum.

Mandalová licence pro Českou republiku.

Franšízant má výhradní právo udělovat mandalové licence v České republice s následnou výukou a servisem pro licencované partnery. Prvou licencovanou partnerkou v České republice je paní Dara Blaha – marketingová manažerka na volné noze, která investovala do mandalové licence v roce 2022.